Auto FTP Manager Zobacz większe

Auto FTP Manager

Nowy produkt

Auto FTP Manager to wszystko w jednym pakiecie do zarządzania, planowania i automatyzacji przesyłania plików.

Więcej szczegółów

218,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Auto FTP Manager ułatwia planowanie i automatyzację transferu plików. Przenieś pliki między dowolną kombinacją serwerów FTP, folderów PC, urządzeń mobilnych z systemem Android i zdalnych komputerów. Możliwe jest ponad dziesięć różnych kombinacji. Wyobraź sobie możliwości przesyłania plików pomiędzy dowolnymi kombinacjami urządzeń sterowanymi z komputera.

Auto FTP Manager to znacznie więcej niż narzędzie do zarządzania przesyłanymi plikami. Łatwy w użyciu kreator pomaga tworzyć reguły akcji określające, które pliki i foldery mają być przesyłane. Zautomatyzowane profile przesyłania mogą przesyłać lub pobierać wszystko z jednego pliku do całych folderów lub synchronizować dwa katalogi. Zaawansowane filtry kontrolują, które pliki są przesyłane lub usuwane na podstawie typu pliku, nazwy, rozmiaru lub daty modyfikacji.

Utwórz zautomatyzowany profil przesyłania, dodając różne reguły działania, które można zaplanować w celu wykonania transferu plików w określonym czasie. Wbudowany program planujący umożliwia przesyłanie plików co godzinę, co tydzień lub co miesiąc i działa jako usługa systemu Windows. Gwarantuje to, że transfer plików zostanie wykonany w zaplanowanym czasie. Ustaw harmonogram monitorowania i przesyłania plików po wykryciu każdej zmiany. Zautomatyzowany profil przesyłania umożliwia uruchamianie określonego programu przed rozpoczęciem lub po zakończeniu transferu. Wykonuj zdarzenia przesyłania po wystąpieniu, takie jak zamknięcie aplikacji lub wyłącz komputer po zakończeniu przesyłania.

Auto FTP Manager oferuje funkcjonalność do przeglądania raportu transferu wszystkich zdarzeń, które miały miejsce podczas automatycznego przesyłania. Możesz wygenerować raport transferu po pomyślnym zakończeniu transferu, niepowodzeniu lub ręcznym zatrzymaniu. Zobacz, które pliki zostały pominięte, nie powiodło się lub obsługiwane przez rozwiązywanie konfliktów. Możesz zapisać raport transferu na swoim komputerze, koncie FTP lub wysłać go na swoje konto e-mail.

Potężny menedżer plików Quick Connect sprawia, że ​​przesyłanie plików między komputerem a serwerem FTP jest tak proste, jak przeciąganie z jednego miejsca i upuszczanie w innym. Menedżer plików działa podobnie jak Eksplorator Windows, umożliwiając łatwe tworzenie, usuwanie, zmianę nazwy i kopiowanie plików. Auto FTP Manager jest wielowątkowy, pozwalając na otwieranie połączeń z wieloma serwerami w tym samym czasie. Program może przesyłać pliki w tle podczas pracy nad innymi zadaniami.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Auto FTP Manager

Auto FTP Manager

Auto FTP Manager to wszystko w jednym pakiecie do zarządzania, planowania i automatyzacji przesyłania plików.