Articulate 360 Zobacz większe

Tylko online

Articulate 360 EDU for Teams

Nowy produkt

Articulate 360 EDU for Teams to pakiet programów do tworzenia kursów e-learnignowych przeznaczonych dla instytucji edukacyjnych. Stanowi następcę znanych programów Articulate Studio i Storyline oraz zawiera szereg dodatkowych narzędzi. 

Więcej szczegółów

3 033,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Articulate 360 ​​to pakiet dziewięciu aplikacji: Storyline 360, Studio 360, Replay 360, Peek, Preso, Content Library, Przegubowy przegląd, artykułowanie na żywo i wzrost. Subskrypcja w programie Articulate 360 ​​umożliwia użytkownikom dostęp do całego zestawu 9 aplikacji, które mają na celu dostarczenie im obszernej listy narzędzi do tworzenia treści, aby spełnić wszystkie wymagania, które powstają podczas tworzenia kursu e-learning.

Oto krótki przegląd wszystkich dziewięciu aplikacji zawartych w subskrypcji programu Articulate 360:
Storyline 360 (Desktop): Storyline 360 ​​pozwala tworzyć interaktywne treści i responsywne kursy, które dynamicznie dostosowują się do dowolnego rozmiaru ekranu. Wbudowany odtwarzacz obsługuje wiele gestów ekranu dotykowego, aby uczynić go bardziej interaktywnym dla tabletów i użytkowników mobilnych. Użytkownicy mogą tworzyć nieograniczoną liczbę interakcji i artykułować oświadczenia Storyline 360 ​​jest "dość prosty dla początkujących, a jednocześnie wystarczająco zaawansowany dla ekspertów." W porównaniu z ostatnio wydaną Storyline 3 , Storyline 360 ​​ma dodatkowe funkcje, takie jak integracja biblioteki treści, ponad 1,5 miliona bibliotek treści zdjęcia, ilustracje, ikony i filmy oraz wbudowane narzędzie do przeglądania o nazwie Articulate Review.
Studio 360 (Desktop) to zestaw aplikacji do tworzenia treści dla komputerów z systemem Windows. Obejmuje on: (i) Presenter 360, który umożliwia szybkie tworzenie kursów online i prezentacji, (ii) Quizmaker 360, za pomocą którego można tworzyć dynamiczne quizy, ankiety i (iii) Engage 360, za pomocą którego użytkownicy mogą tworzyć media bogate interakcje z kursami online poprzez podawanie jedynie szczegółów w formularzu. Jego nowy, responsywny odtwarzacz wyświetla się automatycznie, gdy kursy HTML5 w Studio 360 są wyświetlane na urządzeniach takich jak tablety i smartfony. Zawartość dostosowuje się do rozmiaru i orientacji każdego urządzenia mobilnego.
Preso: (iPad) W prenumeracie programu Articulate 360 ​​znajduje się Preso, czyli aplikacja na iPada, która umożliwia tworzenie nieformalnych filmów szkoleniowych w drodze. Możesz dodawać tekst i obrazy, importować pliki PDF, narysować adnotacje, nagrywać narrację i podkreślać ważną treść za pomocą gestów powiększania i panoramowania.
Replay 360: (Desktop) Aplikacja do nagrywania filmów do tworzenia filmów szkoleniowych. Możesz z łatwością mieszać screencasty, pliki wideo, kamery internetowe, ścieżki dźwiękowe i obrazy. Umożliwia przechwytywanie aktywności ekranu i zapewnia uczniom samouczek za pośrednictwem treści wideo z kamery internetowej.
Articulate Review : (oparte na Internecie) Potężne narzędzie do oceny współpracy, które pozwala przeglądać kursy z wieloma interesariuszami. Zasadniczo funkcja przeglądu umożliwia dzielenie się opiniami na temat treści utworzonych za pomocą Storyline 360, Studio 360, Replay 360, Peek i Preso w ramach jednej aplikacji internetowej. Nie wymaga pobierania, a członkowie zespołu mogą wyświetlać wiele komentarzy i recenzji w jednym miejscu.
Peek: (Desktop): Jest przeznaczony do nagrywania screencastów / aktywności na ekranie i można dostosować obszar nagrywania ekranu. Jego funkcje podobno przypominają Replay 360, jednak są lżejsze i łatwiejsze w użyciu. Możesz przesłać te filmy bezpośrednio do "Przegłosowania recenzji", a dzięki udostępnieniu linku możesz uzyskać opinię na jego temat od kogokolwiek.
Rise: (oparty na Internecie): Oprócz szybkiego reagowania gracza Storyline 360, Rise służy wyłącznie do tworzenia elastycznych kursów z łatwością. Firma Articulate twierdzi, że jest zaprojektowana tak, aby była prosta i przyjazna dla użytkownika dla każdego projektanta lub programisty.
Articulate Live: Articulate jest dobrze znany ze wsparcia online i społeczności użytkowników, a także z dodatku "Articulate Live" do zestawu aplikacji, rozwija się przez cotygodniowe webinaria dla specjalistów ds. Uczenia się i rozwoju, w tym prezenterzy, którzy są ekspertami z branży z całego świata. świat.
Biblioteka treści : Istnieje imponujący wybór ponad 1,5 miliona zdjęć i profesjonalnie zaprojektowanych szablonów slajdów, które są dostępne dla subskrybenta za pośrednictwem jego subskrypcji.

Program Articulate 360 EDU for Teams dostępny jest w 2 wariantach:

  • Subscription - licencja dla nowych klientów
  • Upgrade - licencja w promocyjnej cenie dla obecnych klientów posiadających licencje na program Articulate Studio lub Storyline

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Articulate 360 EDU for Teams

Articulate 360 EDU for Teams

Articulate 360 EDU for Teams to pakiet programów do tworzenia kursów e-learnignowych przeznaczonych dla instytucji edukacyjnych. Stanowi następcę znanych programów Articulate Studio i Storyline oraz zawiera szereg dodatkowych narzędzi.