avast! Internet Security Zobacz większe

Tylko online

avast! Internet Security

Nowy produkt

Dla osób poszukujących zaawansowanej ochrony prywatności

Więcej szczegółów

177,74 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dla osób poszukujących zaawansowanej ochrony prywatności
Tweetuj, ile dusza zapragnie, kupuj do woli i bezpiecznie korzystaj z bankowości online — rób wszystko, na co masz ochotę. Funkcja inteligentnego wykrywania zagrożeń dostępna w programie Internet Security chroni Twoją tożsamość online, a teraz zawiera również dodatkową warstwę ochrony ważnych plików i zdjęć przed oprogramowaniem ransomware.

Wykrywanie e-maili z oszustwami
NOWOŚĆTwoje pliki nie staną się zakładnikami
Hakerzy domagają się średnio 643 USD okupu od ofiar oprogramowania ransomware. Program Internet Security chroni teraz Twoje prywatne pliki i zdjęcia, aby nie można było ich zaszyfrować i zażądać za nie okupu.

Ochrona danych Avast
Unikaj fałszywych stron
Hakerzy mogą z łatwością stworzyć replikę witryny banku, aby wykraść dane logowania lub hasła. Internet Security szyfruje Twoje dane, więc są one bezpieczne.

Wykrywanie e-maili z oszustwami
Nie daj się nabrać na oszustwa
Dzisiejsze e-maile wyłudzające dane nie są tak prymitywne, jak te w stylu „wygrałeś na loterii”. Internet Security blokuje znacznie więcej zagrożeń niż zwykłe wiadomości z dziwnym tekstem lub adresem nadawcy.

Zapora ogniowa Avast
Ukryj dane za Zaporą ogniową
Dane na Twoim komputerze mogą posłużyć do kradzieży tożsamości. Zapora ogniowa programu Internet Security to skuteczny sposób, aby uniemożliwić hakerom dostęp do nich.

Zajrzyj do środka
Internet Security oferuje wiele narzędzi służących do dbania o bezpieczeństwo i sprawne działanie Twoich urządzeń. Wymienione poniżej zaawansowane funkcje to standardowe składniki programu Internet Security.

ZAPOBIEGANIE


Zapora ogniowa
Kluczowy składnik zabezpieczeń, który monitoruje i kontroluje wysyłane i odbierane dane, aby zapobiec atakom hakerów.


Osłona antyspamowa
Blokuje spam i inną złośliwą zawartość, aby pozwolić Ci skupić się na e-mailach, które są naprawdę ważne.


Weryfikacja stron
Zapewnia ochronę przed hakerami próbującymi przejąć ustawienia DNS i przekierowywać Cię na fałszywe strony w celu kradzieży informacji bankowych.


Kontrola Wi-Fi
Automatycznie wykrywa słabe punkty w domowej sieci Wi-Fi oraz intruzów uzyskujących do niej dostęp.

OCHRONA


Inteligentny antywirus
Wykrywa i blokuje wirusy oraz złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące i ransomware oraz phishing. Inteligentne funkcje analizy powstrzymują zagrożenia, zanim wyrządzą one szkody.


CyberCapture
Automatycznie wysyła podejrzane pliki do analizy w chmurze, aby pomóc innym użytkownikom Avast, gdy dany plik okaże się niebezpieczny.


Monitorowanie zachowań
Natychmiastowe wykrywanie i blokowanie podejrzanych wzorców zachowań zapewnia bezpieczeństwo przed nieznanymi zagrożeniami i oprogramowaniem ransomware.


Skan całościowy
Znajdź wszystkie luki, które narażają Cię na atak złośliwego oprogramowania — od niebezpiecznych ustawień i haseł po podejrzane dodatki i nieaktualne oprogramowanie.


Ochrona przed ransomware
Ochrona przed niezaufanymi aplikacjami i programami ransomware próbującymi modyfikować, usuwać lub szyfrować osobiste zdjęcia i pliki.


Sandbox
Testuj i podglądaj podejrzane pliki w bezpiecznym środowisku, zanim pozwolisz, aby były uruchamiane na komputerze.


Passwords
Zapewnij ochronę wszystkich kont za pomocą jednego bezpiecznego hasła. Zajmiemy się wtedy całą resztą, co pozwoli Ci logować się szybko i bezpiecznie.Tryb pasywny
Chcesz korzystać z innego programu antywirusowego, ale dalej potrzebne Ci funkcje programu Avast? Przełącz go w tryb pasywny: będzie wtedy pod ręką zawsze, gdy będziesz go potrzebować.


NOWOŚĆ Tryb cichy
Nie pozwolimy, by powiadomienia rozpraszały Cię, gdy grasz, oglądasz filmy lub pokazujesz prezentację na pełnym ekranie. (Wcześniej był to Tryb gry)


Czyszczenie Przeglądarki
Usuń paski narzędzi, dodatki i rozszerzenia, które zainstalowały się bez Twojej wiedzy i zgody.


Konto Avast
Wszystkie urządzenia chronione przez Avast w jednym, wygodnym miejscu. Zarządzaj swoimi licencjami, lokalizuj urządzenia mobilne i w łatwy sposób dbaj o porządek.


Bezpośrednia pomoc techniczna
Masz problem z programem Avast? Aby otrzymać pomoc, nie musisz przeszukiwać całego Internetu. Po prostu wyślij wiadomość z programu Internet Security.

Wymagania systemowe
Nie jesteśmy wymagający. Wystarczy komputer z systemem Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista lub XP SP3* – 256 MB+ RAM oraz 1,5 GB miejsca na dysku. I to wszystko.

* Wersje 32- i 64-bitowe, z wyjątkiem wersji Starter i RT.

Zgodny z Windows 10

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

avast! Internet Security

avast! Internet Security

Dla osób poszukujących zaawansowanej ochrony prywatności