EaseUS Todo Backup Server | Windows Zobacz większe

Tylko online

EaseUS Todo Backup Workstation | Windows

Nowy produkt

Najbardziej niezawodna metoda na kopie zapasowe systemów Windows Server pozwalająca na zabezpieczenie danych biznesowych oraz szybkie przywracanie danych po katastrofach w najważniejszych momentach

Więcej szczegółów

179,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oprogramowanie EaseUS do tworzenia kopii zapasowych serwerów zapewnia w łatwy sposób pełną, elastyczną i niezwykle wydajną ochronę twoich danych
Błyskawicznie odzyskaj utracone dane po wystąpieniu katastrof aby zminimalizować przerwy w funkcjonowaniu twojego biznesu
Uprość procedury aminów IT i kieruj swoim biznesem bez dodatkowych kosztów

Oprogramowanie EaseUS zapewnia wszystkie tryby tworzenia kopii zapasowych dla serwerów
Twórz pełne, przyrostowe i różnicowe kopie zapasowe zależnie od potrzeb twojego biznesu i wykonuj kopie zapasowe według harmonogramu. Nigdy nie twórz dodatkowych ukrytych partycji na wsoim dysku twardym podczas tworzenia lub przywracania kopii zapasowych.

Obsługa tworzenia kopii zapasowej na chmurę
Twórz kopie zapasowe na najbardziej popularne chmury, jak OneDrive, Google Drive, Dropbox i zwolnij swoją przestrzeń dyskową na inne ważne dane.

Tworzenie kopii zapasowych systemu/plików/dysków/partycji/wiadomości email programu Outlook
Broń swój system, pliki, dyski, partycje i wiadomości programu Outlook przed uszkodzeniami i zapewnij ochronę swoim danym biznesowym.

Scentralizowane zarządzanie kopiami zapasowymi
Możliwość zdalnego zarządzania tworzeniem i przywracaniem kopii zapasowych z jednego miejsca dzięki EaseUS Backup Center.

Efektywny serwer PXE
Zdalnie uruchom jedną maszynę poprzez sieć w celu tworzenia i przywracania kopii zapasowych bez nośnika bootowalnego, przydatne zwłaszca przy przywracaniu czystego sprzętu.

Powiadomienia email
Utrzymuj administratorów doskonale poinformowanych o bieżącym stanie kopii zapasowych poprzez wiele adresów email. Rapoty czasu rzeczywistego są wysyłane automatycznie.

Elastyczne możliwości przechowywania kopii zapasowych
Przechowuj kopie zapasowe na lokalnym dysku twardym, nośniku USB, NAS, serwerze FTP lub CD/DVD dla podwójnej ochrony danych.

Oprogramowanie EaseUS do tworzenia i przywracania kopii zapasowych daje ci przewagę w bezpieczeństwie danych
Dodatkowe funkcje EaseUS Todo Backup Server zaprojektowane dla biznesu wzmacniają ochronę twoich danych biznesowych


Obsługa wirtualizacji
EaseUS Todo Backup Server w pełni obsługuje kopiowanie P2V (kopiowanie z maszyny fizycznej na wirtualną), odzyskiwanie P2V oraz konwersję plików obrazów P2V.


Migracja i klonowanie
Najlepsze oprogramowanie dla serwerów do tworzenia i przywracania kopii zapasowych pozwala na bezpieczne prznoszenie systemu na SSD lub większy HDD w razie wymiany dysku.


Przegląd plików obrazów
Oprogramowanie EaseUS do tworzenia i przywracania kopii zapasowych pozwala na przeglądanie kopii zapasowych w programie Windows Explorer i po prostu kopiować lub wklejać pliki i foldery.


Zarządzanie kopiami zapasowymi
Zarządzaj wszystkimi zadaniami oraz automatycznie usuwaj nieaktualne obrazy kopii zapasowych aby oszczędzać przestrzeń dyskową.


Kompatybilny z GPT i UEFI
Stwórz dysk bootowalny WinPE dla 64-bitowego systemu Windows znajdującego się na dysku GPT aby uruchomić z niego odzyskiwanie komputera.


Obsługa najnowszego standardu HDD
Oprogramowanie EaseUS do tworzenia i przywracania kopii zapasowych posiada pełne wsparcie dla dysków Advanced Format (posiadających rozmiar sektorów inny niż 512 bajtów) do 16TB.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

EaseUS Todo Backup Workstation | Windows

EaseUS Todo Backup Workstation | Windows

Najbardziej niezawodna metoda na kopie zapasowe systemów Windows Server pozwalająca na zabezpieczenie danych biznesowych oraz szybkie przywracanie danych po katastrofach w najważniejszych momentach